• 27.06.2022 22:53
  • weather 19°
  • Isparta
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Jandarma Teşkilatının 183’inci Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı

GİRİŞ13.06.2022 19:42 GÜNCELLEME13.06.2022 19:42
34 OKUNMA

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Jandarma Teşkilatının 183'inci Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer vermiştir:

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında görevlerini üstün hizmet anlayışıyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183. Yıl dönümünü kutlamaktayız.

Yurdumuzun her köşesinde büyük bir özveriyle görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımız, önce insan diyerek vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözetip, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir.

Jandarma Teşkilatımız; asayişten düzensiz göçle mücadeleye, terörden uyuşturucuya, trafikten kaçakçılığa kadar çok geniş bir alanda, eğitimi ve sahip olduğu modern donanımı ile dosta güven, düşmana korku salmaya devam etmektedir.

Jandarmamızın bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğrunda gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, milletimizin hafızasında ölümsüz birer hatıra olarak daima yaşayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 183'üncü yıl dönümünü kutluyor, vatanımız için hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum"

T.C. BURDUR VALİLİĞİ

Bu haber yorumlara kapalıdır!
YORUMLAR