• 27.06.2022 23:37
  • weather 19°
  • Isparta
Künye

GİRİŞ27.08.2020 10:56 GÜNCELLEME27.08.2020 10:56
958 OKUNMA

HABER 15
Burdur'un  İnternet Haber Sitesi olarak 2021 yılında kurulmuştur.

HABER 15 SADECE GERÇEKLERİ YAZMAYI TAAHHÜT EDER

   BURDUR HABER Sorumlu Yazı İşleri 
Soner GÜLBAĞ

Haber Editörleri / Editors
Soner GÜLBAĞ

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Soner Gülbağ

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult 
Soner GÜLBAĞ


Marka ve Patent Danışmanı / Tredemark and Patent Consultant
Soner Gülbağ

Mali Müşavir / financial advisor
Hasan KORKMAZ

Reklam /  Advertise
Soner GÜLBAĞ

Adres
Halıkent mahallesi 5203 sokak ufuk sitesi A Blok Kat/1 No: 1 ISPARTA / MERKEZ

İletişim
haber@haber15.com.tr / 0535 323 20 05

HABER 15 Hakkında
Haber 15 2021 Yılında T.P.E' den Tescil Edilmiştir.


Yazılım ve Sistem Yönetimi
Zekeriya Şeker / Tekniksel -  StasaV5

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.haber15.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. haber15.com.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik bildirimi

© Copyrigth 2021 haber15.com.tr tüm hakları saklıdır.  Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haber15.com.tr'ye aittir. haber15.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haber15.com.tr  yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.haber15.com.tr'deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haber15.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haber15.com.tr. However, sometimes the haber15.com.tr uses third parties to process your information. haber15.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haber15.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haber15.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use haber15.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haber15.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan haber15.com.tr’nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@haber15.com.tr üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Bu haber yorumlara kapalıdır!
YORUMLAR